Дуже крута клініка , та Анна як спеціаліст 10/10
Ми стежимо за тим, щоб забезпечити клієнтам найкращий сервіс і зробити їх відвідування нашої клініки комфортним досвідом. Ми регулярно проводимо оновлення та модернізації для максимальної зручності наших відвідувачів.
Дуже крута клініка , та Анна як спеціаліст 10/10
Дуже гарна клініка, сучасне обладнання та хороші лікарі. Родіонов Олексій Сергійович флеболог дуже досвідчений, щирі рекомендації!!!
Вітаю. Сьогодні відвідали вашу клініку. Дуже вдячна лікарю Олексію Радіонову за змістовну консультацію, все зрозумілою мовою ( як для дітей😆),обгрунтовано. Максимально комфортно і розслаблено ,немає ніякого відчуття напруги, яке є майже завжди коли ідеш до лікарів. Дівчина на рецепції дуже приємна, вічлева з гарним почуттям гумору- все пояснить, розкаже, проведе.
Можу однозначно рекомендувати вашу клініку і особисто лікаря Олексія Радіонова ,лікар флеболог 🤗
Хочу подякувати цій клініці за їх привітність! А особливо лікарю Терещенко Анні дерматологу! Почула мене! Надала одразу допомогу по факту та підібрала для мене лікування!
Хочу виразити величезну подяку лікарю Івану Августіновичу, суддиному хирургу. Професіонал і людина з серцем! Звернулася з важкістю в ногам (вже навіть невтримно було ходити), дуже боялася і переживала. Адже завдячуючі саме пану лікарю та його чіткій консультаці, погодилася на швидкуоперацію. Все прошло легко, Іван не тільки зробив все професійно, а ще й підримував на протязі всій операціі. ЗАРАЗ Я НЕ ХОЖУ, А ЛІТАЮ! Треба дякувати Богу, що у нас є такі лікарі і такі сучасні технологіі, як в клінніці AXEL
Я навіть не думала що може бути все так комфортно та швидко . Лікар Августіновіч І.І. , Ви найкращій ❤️❤️❤️
Я дуже задоволена консультацією з лікарем Терещенко Анною Юріївною. Розклала все по поличкам, пояснила та надала гарні рекомендації
Звернулася до флеболога Августиновича Івана Ігоревича на консультацію, під час реабілітації, після травми стопи. Дуже компетентний, досвідчений і уважний лікар!!! Все роз’яснив, надав відповіді на всі мої запитання, показав вправи, які мені потрібно робити, надав медичні рекомендації. Дуже позитивний в спілкуванні. Прибрав мій психологічний бар’єр після травми.
Я ДУЖЕ задоволена!!!
Дуже суперське місце, кваліфіковані лікарі! Атмосфера взагалі як удома, дуже вдячна
Щиро рекомендую Axel клінік та дерматолога-косметолога Анну Лозинську. Спеціаліст провела діагностику стану шкіри на апараті Visia Gen 7, надала поради щодо процедур та підбору косметики, відповіла на усі питання. Великим плюсом є те, що Анна також спеціаліст по видаленню новоутворень і у неї є розуміння, що і яким методом треба робити. Приємно, що не було нав’язування якоїсь косметики або процедур. В цілому дуже задоволена консультацією. Окремо про саму клініку – дуже приємне, комфортне і стильне місце. Дякую за високий рівень обслуговування.
Дякую лікарю-дерматокосметологу Анні Лозинській за проведену комп’ютерну діагностику шкіри, детальні роз’яснення та рекомендації щодо всіх проблемних моментів та можливостей покращення. Однозначно рекомендую!
Звернулася в клініку з проблемою болю в колінному суглобі. Лікар ортопед-травматолог Косогор Анна Сергіївна оглянула, ознайомилася з історією хвороби, спланували лікування.
Через тиждень біль пройшла.
Лікар дуже сподобалася, рекомендую всім.
За 9 років проблеми з колінним суглом вперше зустрів лікаря ортопеда-травматолога Косогор Анну Сергіївну, яка дуже уважно вислухала, оглянула, ознайомилась з історією хвороби. Лікар призначила грамотне лікування, яке зразу вирішило проблему. Дякую за допомогу!
Гінеколог Аліна Михайлівна дуже сподобалась, нічого зайвого не зробить. Дуже професійно
Хороша клініка, чудово пройшов візит.
Чудова клініка! Дерматолог Терещенко Анна неймовірний спеціаліст. Мені порадила подруга і візит був дуже приємний, буду звертатись точно.
Також рекомендую флеболога, робили операцію татові, все пройшло на вищому рівні, одужання було легке і швидке, без ускладнень
Неймовірно затишна клініка.
І, звичайно, незмінний хірург Іван Августинович. З ним вже 15 років під контролем мої вени.
Іван Ігорович Августинович лікар від Бога, має золоті руки!! Велика вдячність всій операційній команді,дівчатка молодці! Все пройшло дуже швидко комфортно і з чудовим настроєм. Окремо хочу зауважити про домашню атмосферу у самій клініці, дуже гарно. Мої щирі рекомендації!
Чудова клініка, класні лікарі, особливо Лозинська Анна – раджу!
Дякую доктору Августиновичу. В мене фантастичний результат на ніжках.