Проходив обстеження у лікаря Чащиної Наталії. Від клініки і лікаря залишилися тільки відмінні враження. Клініка справді 3 хвилини від метро, всередині все дуже чисто і надсучасно.
Це був мій перший візит до лікаря після якого я не вийшов з декількома листами назначень і інформацією про те, як все погано і як терміново треба щось лікувати. Мені все сподобалось.
Рекомендую Аксель Клінік!