Все супер. Дуже класна клініка з сучасним ремонтом. Прекрасний лікар-дерматолог пані Анна. Все чудово! Рекомендую!
Ми стежимо за тим, щоб забезпечити клієнтам найкращий сервіс і зробити їх відвідування нашої клініки комфортним досвідом. Ми регулярно проводимо оновлення та модернізації для максимальної зручності наших відвідувачів.
Все супер. Дуже класна клініка з сучасним ремонтом. Прекрасний лікар-дерматолог пані Анна. Все чудово! Рекомендую!
Дерматолог Анна Лозинська просто сонечко. Дуже вправна, розумна, ввічлива. Ми за хвилин 15 видалили мені аж два новоутворення, безболісно і дуже приємно було. Дякую, я тепер ваш клієнт 🙏🏻
Був на прийомі у флеболога Августиновича І.І.9 березня 2026р. Дійсно дуже кваліфікований лікар і відкритий до спілкування .Обстежив, зробив узі ніг,на всі хвилюючі мене питання докладно відповів. Ще дуже приємна атмосфера клініки, затишний інтер’єр,ввічливий персонал реєстратури. Після прийому випив у холі кави,перечитав заключення лікаря,заспокоївся. Буду виконувати рекомендації. З повагою Панченко Юрій.
Дякую за професійну роботу лікарю Родіонову Олексію Сергійовичу
Дівчата на ресепшен ввічливі
Хочеться відмітити лікаря Катерину Вікторівну Супрунюк. Дуже уважна, тактовна, грамотна, візит до гінеколога перестав бути некомфортним, наче до подруги приходиш. Дякую за професіоналізм та уважність до всіх деталей!
Дівчата на рецепції просто зірочки, завжди привітні, відповідають на всі питання, інформують про всі деталі, які цікавлять.
Загалом клініка справляє дуже гарне враження, весь медперсонал від медсестер до лікарів на вищому рівні! Рекомендую
Гарна робота клініки, в клініці сервіс на вищому рівні. Персонал привітний, всі ввічливі, в усьому допомогли
Дякую Анні Юріївні ! Вона врятувала мене від повного облисіння. Через три місяці лікування , моє волосся почало відростати і головне, що припинилося випадіння, від якого кожен день розвивалася депресія. Адже , маючи густе і довге волосся усе життя, ти починаєш втрачати за декілька місяців половину густоти, то це біль! Дякую вам ❤️
Вітаю. Щойно була на консультації у Косогор Анни Сергіївни, не можу не поділитись враженням. Я дуже боялась йти до травматолого, тому що не хотіла чути поганий діагноз (бо я сама знаю, що проблеми є). Та не зважаючи на це все я вийшла з відчуттям, що мені стало легше йти. На мене не давили страшними діагнозами, незрозумілими медичними термінами і сумними перспективами. Бо це я підсвідомо і так розумію. Натомість, прийом пройшов надзвичайно спокійно, впевнено і професійно. А найважливіше я вийшла із розумінням, що мені потрібно робити, в якій послідовності, і перестала боятися лікування. Я щиро рекомендую Анну Сергіївну, як дуже уважну, професійну, мудру і компетентну лікарку. Дякую вам, що всилили в мене надію, що діяти потрібно вже і що не все так сумно, як я собі то уявляла.
Та й вцілому клініка – це як місце, де є тепло, затишок, увага і повага до кожного пацієнта.
Дуже дякую, Супрунюк Катерині Вікторовні!! Такого обережного і уважного лікаря-гінеколога ще не зустрічала. Вперше в житті ходила на прийоми до лікаря з задоволенням. Вона просто чарівниця!!
Дуже рекомендую клініку та особливо лікарку Косогор Анну Сергіївну! Пані Анна вислухала всі мої питання та проблеми, що накопичились за той час, що я ніяк не могла дійти до лікаря і порадила курс лікування, який мені дійсно підходить, без нічого зайвого. Дуже раджу!
Також, окрема подяка дівчатам на ресепшині – все підказали, розказали і допомогли ✨
Дуже задоволена візитом до гінеколога Вінцелевич А.М. Лікарка була надзвичайно привітна й мила, уважно вислухала та доступно все пояснила. Відчувалася турбота і професіоналізм. Щиро рекомендую!
Від клініки тільки позитив , чому – тому що там працює дуже хороший і компетентний лікар Мельничук Ярослав – він проявив високий професіоналізм та ставлення до пацієнта на захмарному рівні ( оперувалась в нього ) , він дуже хороший , кваліфікований , уважний спеціаліст з сучасним підходом до лікування . Доступно все пояснює і зацікавлений в одужанні пацієнта .
Перевірила вени на УЗД і пройшла консультацію. Усе організовано чітко, професійно й без зайвої метушні. Лікар уважний, усе пояснив зрозуміло, відчуття повної довіри, сервіс і результат на відмінно. Дякую 🙏🏽
Чудова клініка, дуже кваліфіковані лікарі і ввічливий персонал. Користуюсь послугами вже 2 роки і жодних нарікань чи претензій не маю.
Зробив операцію, взагалі топ клініка, гарний та професійний лікар, приміщення дуже стильне та стерильне, асистенту лікаря також великий респект. Також безмежна подяка рецепції, і найбільше пані Поліні. 10/10, всім рекомендую.
Клініка сподобалась, гарний сервіс
В клініці все чудово, тепло, затишно, персонал привітний.
Клініка чиста, охайна, мені сподобалося все.
Клініка сучасна, чиста. На рецепції привітний персонал.