Візит у клініці пройшов чітко по запланованому часу, все було дійсно чітко та гладко. Видно що ця клініка в чудовому стані, медперсонал хороший, дуже все сподобалося.
Ми стежимо за тим, щоб забезпечити клієнтам найкращий сервіс і зробити їх відвідування нашої клініки комфортним досвідом. Ми регулярно проводимо оновлення та модернізації для максимальної зручності наших відвідувачів.
Візит у клініці пройшов чітко по запланованому часу, все було дійсно чітко та гладко. Видно що ця клініка в чудовому стані, медперсонал хороший, дуже все сподобалося.
Дуже сучасна клініка, професійний і привітний персонал. Мала консультацію з лікарем Родіонов Олексій, отримала відповіді на всі свої запитання, без поспіху, без тиску «давайте робити у нас», відчувала увагу до себе і небайдужість. Після знайомства залишилось відчуття довіри
Була на візиті в трихолога Терещенко Анни Юріївни, дуже фахово проконсольтувала, добре все пояснила, не пропонувала непотрібних процедур, все лише за моїм зверненням. Дуже вдячна. А клініка дуже гарна, дівчата вічливі та приємні. Дякую за гарне враження і фахову консультацію.
Гарна клініка. Чудові лікарі. Процедура виконана на 100 % професійно. Видаляла тут бородавки.
Дуже гарна клініка, чисто, стильно та якісне обслуговування пацієнтів.
Сподобалося обслуговування, сервіс, якість, чистенько, приємно знаходитися в середині. Буду радити клініку своїм знайомим.
Добре зустріли у клініці, на візиті лікар усе мені пояснив і на усі питання відповів, дуже приємний заклад.
Чудова клініка, сервіс у цій клініці хороший. Насправді дуже все тут сподобалося.
Привітний персонал. Все сподобалось.
Все сподобалось. Швидко та якісно надали послуги. Все відбулось вчасно. Не чекав. Прийшов, заробили все відразу.
Клініка чудова, чудові спеціалісти, дуже приємні та ввічливі дівчата, які завжди підкажуть та допоможуть, дуже дякую, в разі чого завжди звертаюсь в цю клініку. Дякую.
Візит пройшов добре, все було прекрасно. Дякую.
Атмосфера у клініці мені дуже сподобалася. Професійність лікарів та медперсоналу були на висоті, дійсно не було нічого лишнього. Дівчата на рецепції прекрасні. Чудово пройшов візит.
Все дуже сподобалося у клініці. Дякую.
Клініка сподобалася, дякую.
Все дуже сподобалося у цій клініці.
Максимально сподобалася клініка, все було чудово. Думаю приходити на візит і до інших лікарів саме в цю клініку. Клініка мені дуже подобається, дійсно класна клініка і класні лікарі у цій клініці.
Все чудово було у клініці, сама клініка сучасна та комфортна. Все мені пояснили та роз’яснили й на віть більше надали інформації, ніж я очікувала. Сервіс у клініці був на висоті.
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Лiкар Родіонов Олексій Сергійович гарний спеціаліст.
Клініка чудова, приємний персонал на рецепшені.
Рекомендую!