Чудова клініка, гарні лікарі, хожу не вперший раз і рекомендую знайомим.
Ми стежимо за тим, щоб забезпечити клієнтам найкращий сервіс і зробити їх відвідування нашої клініки комфортним досвідом. Ми регулярно проводимо оновлення та модернізації для максимальної зручності наших відвідувачів.
Чудова клініка, гарні лікарі, хожу не вперший раз і рекомендую знайомим.
Чудова клініка. Привітний і професійний персонал.
Велика подяка клініці за Ваш підхід до моєї проблеми.
Особлива подяка Юлії Віталіївні за Вашу уважність, за те, що перейнялися моєю проблемою. Я з Вами не прощаюся через свою проблему. Тому кажу: «До нових зустрічей!»
Дякую лікарці гінекологу Світлані Лісовській за професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів
Не часто пишу відгуки, але тут вирішила поділитись) Все дуже сподобалось) Персонал надзвичайно привітний та приємний) Дерматолог Анна Лозинська просто найкраща❤️Дякую
Люблю цю клініку за сервіс та лікарів)
Золоті руки. Я приємно вражена. Тепер тільки до Супронюк Катерини Вікторович.
5 років мучився з акне і в цій клініці нарешті його вилікував. Дуже вдячний Лозинській А.О за високий рівень професіоналізму і кваліфікації. Раджу)
Була на консультації у лікаря ортопеда Хоменко Юлії. Чудовий лікар і привітна людина😊
Йшла у клініку з відповідним настроєм, коли турбує здоровʼя складно бути позитивно налаштованою. Але як і минулого року зустріч з посмішкою, турбота, смачна кава на рецепції і дуже детальна консультація лікаря Світлани Григорівни з чітким покроковим планом вирішення моєї ситуації, змінили настрій на краще і налаштували на позитив. Дякую AXEL Clinic✨
Привітний персонал, затишний інтерʼєр, приємна атмосфера. І найголовніше: лікарі-професіонали свого діла! Окремо хочу відмітити лікаря-гінеколога Супрурюк К. В. І дерматолога Терещенко А.Ю. Призначають дієве лікування(що для мене є найголовнішим). Також комфортний супровід впродовж усього лікування (що в наш час не менш важливо).
Класна клініка, вічливі консультанти та лікарі-майстри своєі справи!
Чудовий лікар, до роботи підходить відповідально і з особливою любов’ю
Лікар Чащина Наталія Вікторівна
Просто запамʼятайте і занотуйте собі це Імʼя
Це найкращий лікар- дерматолог-трихолог
Вже багато років консультуємося у неї
Все по факту , без зайвих мільйонних консультацій
Мега приємна ( таких ще пошукати)
І вилікує , і все спокійно пояснить, і заспокоїть (бо багато хто з нас одразу накручує купу болячек) і зробить все, щоб був результат на 100%
Дуже сподобався сервіс клініки спеціалісти та підхід до роботи. Вже не перший рік відвідую цю клініку і завжди задоволений.
Луцик Аліна Михайлівна
Приємна і кваліфікована лікарка.
Все пояснює, розказує і найголовніше добре лікує.
Тепер ходжу тільки до неї і всім подругам рекомендую
Висококваліфікований персонал, дуже зручно і затишно. Рекомендую!
Аліна Михайлівна Вінцелевич мені дуже сподобалася своїм підходом до лікування та спілкуванням з пацієнтом (зі мною)
Неймовірна клініка та неймовірний персонал. Буду всім рекомендувати.
Вінцелевич Аліна Михайлівна
Прекрасний грамотний лікар
Все розповіла, у зрозумілій формі
Шалено приємна дівчина ♥️