Найкраща клініка, завжди ходимо сюди. Чудовий, добрий персонал. Приємна атмосфера та дуже гарна клініка!
Ми стежимо за тим, щоб забезпечити клієнтам найкращий сервіс і зробити їх відвідування нашої клініки комфортним досвідом. Ми регулярно проводимо оновлення та модернізації для максимальної зручності наших відвідувачів.
Найкраща клініка, завжди ходимо сюди. Чудовий, добрий персонал. Приємна атмосфера та дуже гарна клініка!
Дуже сподобався прийом. Детальна консультація і швидка робота (робила видалення родимок). На рецепшені дуже приємні дівчата і сама лікарка дуже сподобалась)
Чудова клініка, декілька разів була на консультації в Терещенко А.Ю. і поки всім повністю задоволена, лікар – фахівець свого діла. Думаю наприкінці курсу доповню відгук
Наталія Вікторівна. Дякую ❤️
Дуже вдячна Лесовській Світлані Григорівні, звернулась до неї з досить типовим гінекологічним питанням. Але вона помітила дещо з іншої області, мені все життя казали, що у мене варикоз в області тазу, а вона перша зауважила, що це не варикоз, а гемангіома. Далі вона з Родіоновим Олексієм Сергійовичем зробили мені операцію по її видаленню. Наразі реабілітуюсь і все добре. Неймовірна рада що потрапила до цих чудових лікарів.
Чудовий лікар флеболог, задоволена прийомом
Чудовий сервіс, новітня клініка та дуже кваліфіковані лікарі!
Чудова клініка з професіоналами своєї справи. Візит до лікаря-гінеколога Лесовської С.Г. проходить завжди у теплій атмосфері. Максимально тактовний лікар. Після візиту завжди лише позитивні враження☺️
Гарна клініка, професійні лікарі
Персонал клініки дуже привітний. Лікар Лесовська Світлана Григорівна, професіонал своєї справи, уважна, ніжна та спокійна, що особисто для мене, як пацієнта дуже важливо. Дякую за вашу роботу.
Надзвичайно комфортно, дуже хороші лікарі 👍 Обсуговування топ👍
Прийшла в цю клініку по рекомендації подруги і ні разу не пожалкувала😍
Лікарі просто знахідка та максимально комфортно і професіонально роблять свою роботу.Сама клініка неймовірно приємна на зовнішній вигляд, що хочеться тільки частіше записуватись. Буду рекомендувати всім цю клініку 😍
Неймовірно приємна та супер сучасна клініка, а лікар-гінеколог Аліна Михайлівна дуже уважна, тактовна, все чітко і по справам. Я отримала масу задоволення від свого візиту 🤩 Дякую ☺️
Дуже гарна клініка! Неймовірно привітний персонал і професійний лікар Кардонов Олександр. Все на найвищому рівні!
Клініка дуже гарна, приємний персонал, візитом в клініку задоволена.
Усе пройшло добре.
Хочу висловити велику вдячність лікарю Наталії Вікторівній Чащиній. Дуже досвідчена лікарка, уважна та привітна.
Звернулася до неї місяць тому з акне.
Наталія Вікторівна підібрала з першого разу дієве, а також бюджетне лікування. Нічого зайвого. За місяць уже маю непоганий результат. Хоча акне у мене вже понад 15 років. І лікувалася не в одного лікаря. Шкода, що раніше не знайшла Наталію Вікторівну 😊
Рекомендую всім, хто має таку ж проблему, як у мене.
Була у лікарки Терещенко А.Ю. за 4 місяці вивели мою багатостраждальну проблему з бородавками, з якою подолог і інший дерматолог відправили шукати далі) Дякую! Не можу не відмітити пртжмний сервіс, який зможе вас відпоїти чаєм/кавою в разі чого)
Мала запис до трихолога Анни Терещенко (через значне випадіння волосся). Лікар чітко визначила проблему та призначила дієве лікування. У спілкуванні дуже відкрита та дружелюбна. Щиро дякую!
Дуже вдячна лікарю Августиновичу Івану Ігоревичу за професійне обстеження і вичерпну консультацію, щире та небайдуже ставлення
Вдячна всьому персоналу за теплу і затишну атмосферу