Чудова лікар-дерматолог Лозинська Анна, задоволена її роботою і загалом усією клінікою. Дуже вдячна!
Ми стежимо за тим, щоб забезпечити клієнтам найкращий сервіс і зробити їх відвідування нашої клініки комфортним досвідом. Ми регулярно проводимо оновлення та модернізації для максимальної зручності наших відвідувачів.
Чудова лікар-дерматолог Лозинська Анна, задоволена її роботою і загалом усією клінікою. Дуже вдячна!
Дуже сподобалось!Особлива подяка дерматологині Лозинській А.О.,яка змогла вилікувати мою давню складність та гінекологині Супрунюк К.В.Застосовують сучасні методи діагностики та лікування.Дуже задоволена!Дякую!
Дуже сучасна, гарна клініка!
Лікар Чащина Наталія Вікторівна професіонал своєї справи.
У клініці було дуже зручно та комфортно. Хороша та сучасна клініка.
Чудовий сервіс, високий рівень надання послуг. Пані Лесовська С.Г. то взагалі любов❤️
Все було чудово, в клініці дуже приємний персонал.
Клініка комфортна, дякую.
Хороша клініка, наразі проходжу лікування у трихолога. Зручно зв’язатись, сама клініка скчасна і зручна, ну а головне що лікування ефективне 🙂 рекомендую
Персонал в клініці був дуже привітний, допомагав оформитися і розібратися, я повністю задоволена, в клініку буду звертатися ще.
Сподобалася клініка, все було просто прекрасно.
Клініка дуже сподобалася, сучасна та комфортно. Дуже демократичні ціни у цій клініці на медичні послуги – це дуже сподобалося.
Дуже приємний персонал та лікарі. Світла та просторна клініка ❤️
Доброго дня! Хочу подякувати чудовому лікарю і професіоналу своєї справи, Августиновичу Івану Ігоровичу, за проведену операції з видалення варикозного розширення на двох ногах. Безмежно дякую за роботу. Діагностика і сама операція на вищому рівні. Під час операції постійно озвучує, що робить, які відчуття мають бути і все виводить на екран, щоб кінцевий результат був на 100%, за що я дуже, дуже дякую! Дякую за зворотній звʼязок і настанови і позитив. Всі рекомендації дотримувалася і задоволена своїм відновленням. Через тиждень вже ходила на пробіжку, а через два тижні повернулася до щоденного спорту. Красу і здоровʼя повернено моїм ніжкам. Вже забула, який страх був. Дякую
Подобається дана клініка, не було ніякого негативу.
Рекомендую! Сучасна клініка, ефективні методи лікування. Подобається все.
Зручне розташування.
Дерматолог пані Наталя – лікар, до якої я приходжу з проблемами, а виходжу з рішеннями та планом дій. І навіть якщо не зовсім точна в дотриманні схеми лікування – отримую підтримку, а не осуд. Ціную лікарів, у яких “можна”, і щиро рекомендую лікаря знайомим і друзям, що мають потребу в консультації щодо догляду та лікуванні шкіри та волосся.
Сподобалось обслуговування та лікар флеболог Августинович Іван Ігорьович.
Супронюк Катерина – прекрасний та уважний лікар, який вислухає все детально пояснить та дасть чіткі зрозумілі рекомендації.❤️ Сучасна гарна клініка з привітним персоналом в яку хочеться повертатись!